Inovatívne solárne elektrárne a fotovoltaika

Hľadáte výkonné solárne panely ?

PRVOTRIEDNE SOLÁRNE PANELY V PONUKE

Výber z viacerých fotovoltaických panelov.

* Solárne panely do vašej fotovoltaickej elektrárne si viete vybrať aj v našom Showroome v Nitre.

Fotovoltaika od SOLAR SYSTEM, odborníci na technológie z oblasti solárnej energie...

Solárne panely, Fotovoltaika
Solárne panely, Fotovoltaika
 • Kompletné dodanie fotovoltaickej elektrárne na kľúč
 • Najväčšia ponuka fotovoltaických systémov na Slovensku
 • Profesionálna montáž fotovoltaiky s dôrazom na detaily
 • Pravidelná kontrola našich dodaných solárnych elektrární
 • Fotovoltaika s montážou po celom Slovensku s dopravou ZDARMA
 • Riešenie všetkých administratívnych úkonov a vybavenie dotácie Zelená domácnostiam II
 • Showroom a poradenská kancelária v Nitre
 • Najnovšie technológie za výhodné ceny
 • Prémiové solárne panely Canadian Solar
 • Priateľský a individuálny prístup
 • Záručný aj pozáručný servis fotovoltaiky

Aká fotovoltaická elektráreň je pre vás najvhodnejšia ?

Pomôžte si odpoveďou na tieto otázky : Chceli by ste ušetriť za elektrinu, ktorú platíte pravidelne ? Túžite po energetickej nezávislosti ? Máte nehnuteľnosť, kde nie je iná možnosť využitia elektriny ako z vlastnej ostrovnej elektrárne ? Potrebujete mať spoľahlivý záložný zdroj pri výpadku prúdu ? Plánujete dlhodobý lacný ohrev vody v bazéne, v letných mesiacoch využívať klímu bez nákladov, napájať rekuperáciu, tepelné čerpadlo … ?  Vyberte si s nami tú najvhodnejšiu solárnu elektráreň.

Chcem ušetriť za elektrinu                  

Ak je vašim cieľom hlavne zníženie faktúr za elektrinu odporúčame vám napríklad fotovoltaickú elektráreň zo série  FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNE BEZ BATÉRIÍ . Prebytky vyrobenej energie, ktoré sa nespotrebujú na prevádzku domácnosti sa využijú na uloženie do virtuálnej batérie alebo na ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV). Kde tento ohrev prebieha prostredníctvom predohrevu TÚV vo zvlášť nádrži pripojenej na bojler alebo priamo na ohrev TÚV vo vašom bojleri. Táto naša kategória solárnych systémov je typická svojou najrýchlejšou návratnosťou. Uvedené fotovoltaické elektrárne podporujú tiež inštaláciu batériových modulov v budúcnosti.

Chcem energetickú nezávislosť a vlastný záložný zdroj

Chceli by ste spotrebovať všetku vašu vyrobenú elektrinu ? Prevádzkovať domáce spotrebiče aj po západe slnka alebo mať záložný zdroj ak je výpadok prúdu ? Vyberte si z našej ponuky FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁRNÍ S BATÉRIAMI. Táto fotovoltaika ukladá nespotrebovanú elektrinu do batérií, kde je pripravená pre jej budúcu potrebu. Vo všeobecnosti platí, že naši zákazníci majú najväčšiu radosť práve z týchto typov solárnych elektrární. Ak by ste chceli vašu vyrobenú energiu v batériách využívať aj v prípade výpadku prúdu, radi vám fotovoltaickú elektráreň doplníme systémom BACK UP, ktorí z vašej fotovoltaiky spraví spoľahlivý záložný zdroj.

Chcem kvalitnú slnečnú elektráreň za rozumnú cenu

Technológie otvárajú nové možnosti voľby komponentov fotovoltaických elektrární, čo nám umožnilo zostaviť produktové portfólio z produktových radov spoločnosti HUAWEI , kde okrem niekoľkoročnej záruky komponentov vieme ponúknuť kvalitu uvedených fotovoltaických elektrární za výhodné ceny. Naše nainštalované elektrárne pravidelne monitorujeme a zabezpečujeme ich spoľahlivú funkčnosť, aby ste v spolupráci s nami mohli využívať nevyčerpateľnú energiu slnka naplno.         

Chcem špičkovú 3-fázovú elektráreň

Ak túžite po veľkom výkone a vysokej kapacite batérií ponúkame vám obľúbenú solárnu elektráreň s VÝKONOM 6,00 kWp a 10 kWh BATÉRIOU , ktorá je pre väčšinu našich zákazníkov tou pravou voľbou. Túto fotovoltaickú elektráreň je tiež možné rozšíriť o ďalšie moduly batérie (Max. 30 kWh), o virtuálnu batériu, ktorú využitie po nabití kapacity batérií alebo aj o ukladanie prebytkov na ohrev teplej vody.

Prečo používame na svoje realizácie solárne panely Jinko Solar 415W TIGER N-TYPE 66TR?

Panely s technológiou N-type majú mnoho výhod oproti bežným monokryštalickým panelom (P–type), sú odolné voči degradácií vyvolanej slnečným žiarením v dôsledku prítomnosti fosforu namiesto bóru-kyslíku v kremíku. Táto imunita vedie k dlhšej životnosti bunky a k väčšej účinnosti panelu v štandardnom rozmere 1,8 x 1 m.Články typu N-type sú taktiež menej náchylné na kovové nečistoty a oproti článkom P majú vyššiu teplotnú toleranciu, čo prispieva k vyššej životnosti. Jedinou nevýhodou solárnych panelov N–type je ich vyššia cena.  Preto panely s touto  technológiou ponúkajú iba prémiové značky ako Jinko, LG solar, SunPower, ktorí sú na trhu poprednými výrobcami solárnych panelov a vďaka tejto technológií dokážu garantovať koncovým spotrebiteľom až 30 ročnú záruku na výkon fotovoltaického panela.

Prečo neuprednostňujeme na svojich realizáciách panely s výkonom 450 Wp a viac ako konkurencia?

Solárne panely so staršou technológiou P-type dosahujú pri výkone 450 Wp – 540 Wp rozmer v priemere 2,2 x 1,10 m. Pri takýchto rozmeroch nastáva problém nie len v rozmiestnení panelov na členitej streche objektu ale hlavným problémom je degradácia v podobe prehýbania fotovoltaického panelu. Výrobcovia takýchto panelov uvádzajú v montážnych návodoch použitie troch nosných konštrukcií oproti dvom, ktoré sa bežne využívajú pri paneloch so štandardným rozmerom. Množstvo konkurenčných firiem tieto montážne návody prehliada a po krátkej dobe po inštalácií môžeme vidieť degradované solárne panely s nižšou účinnosťou, bez nároku uplatnenia reklamácie v dôsledku nedodržania montážneho návodu. Preto sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť fotovoltaické panely s najnovšou technológiou a výkonom pri zachovaní štandardného rozmeru z dôvodu zachovania kvality a bez dodatočných investícií na opráv.

Solárny panel Canadian Solar 375 Wp BLCK Frame

VÝKON PANELA: 415 Wp


TYP:N-TYPE 66TR


VÝROBCA: Jinko Solar


FARBA: Tmavomodré články / čierny rám


TECHNOLÓGIA: Monokryštál, N-type


ZÁRUKA NA PANEL: 15 rokov na produkt / 30 rokov na výkon


ZÁRUKA NA VÝKON: 85 % po 30 rokoch

Solárny systém, fotovoltaicka elektraren

Spoločnosť Huawei sa radí medzi popredných svetových poskytovateľov komponentov pre fotovoltaické systémy. Ich expanzia v súčasnosti zahŕňa 170 krajín, kde pre každú krajinu majú svoje informačné a servisné stredisko. Zaviazala sa poskytovať najmodernejšie meniče s rádom nadštandardných funkcií, čo je jeden z dôvodov prečo ich aj my ponúkame svojim zákazníkom. Ďalším dôvodom je ich možnosť rozšírenia o batériové moduly. Toto sa perfektne hodí pre tých zákazníkov, ktorí si chcú svoju solárnu elektráreň postupne rozširovať a tým sa stať čo najviac sebestační v produkcii vlastnej energie.

Až 10 ročná záruka a prémiový servis

Sme certifikovaní inštalátori značky Huawei

Spoľahlivý výkon a vysoký výnos

Kompatibilné batérie Huawei LUNA a LG Chem RESU

huawei luna 2000 - 1

V našich fotovoltaických elektrárňach používame výlučne lítiové typy batériových modulov od spoľahlivých svetových výrobcov. Preto sme zvolili komponenty od spoločnosti Huawei, kde naša obľúbená batéria Huawei LUNA 2000, predstavuje to najlepšie čo vieme našim zákazníkom ponúknuť. Jej kompatibilita je s každým naším ponúkaným meničom napätia a škálovateľnosť na jeden menič napätia je od 5 kWh až do 30 kWh. Síce je nutné vynaložiť vyššie finančné prostriedky na solárnu elektráreň s batériami, avšak jej využiteľnosť je najvyššia. Naše meniče napätia v ponuke fotovoltaických elektrární umožňujú komfortné monitorovanie stavu nabitia batérie ale aj zdravia batérie, čo zabezpečuje komunikácia prostredníctvom BMS modulov batérií.

Perfektná kompatibilita batérií LUNA 2000 s meničom Huawei

S priemerným počtom 250 cyklov za rok, má Huawei batéria LUNA 2000.. …..odhadovanú životnosť takmer 25 rokov

Možnosť nadstavby batérie až do 30 kWh na jeden menič napätia

Spoľahlivé plánovanie spotreby domácnosti pri použití batérií

Ľahko kalkulovateľná návratnosť solárnej elektrárne

Solárny systém, fotovoltaicka elektraren

Od konkurencie sa odlišujeme našim používaným typom montážnych konštrukcií, kde preferujeme kvalitu, ktorá reprezentuje celkové prevedenie našej inštalácie solárneho systému. S nadštandardnými produktovými inováciami je K2 Systems inžinierskym lídrom pre všetky potreby montážneho systému nášho zákazníka. Nemecká firma K2 Systems so svojimi 16 GW inštaláciami po celom svete, zaznamenala takmer nulové negatívne referencie na použité montážne konštrukcie. Preto aj my ponúkame overené produktové riešenia s inovatívnym dizajnom. Výsledkom sú cenovo konkurencieschopné konštrukcie, ktoré vyberáme dôsledne pre každý typ strešnej krytiny nášho zákazníka.

Konštrukcie pre škridlové strechy

Konštrukcie pre trapézové kovové strechy

Konštrukcie pre rovné strechy

Konštrukcie pre šindľové strechy

Záruka až 12 rokov

Výroba vlastnej energie zo slnka

Slnečná energia sa prostredníctvom solárnej elektrárne premieňa na elektrinu. Naša fotovoltaika Vám túto výrobu zmaximalizuje.

Výkonné solárne panely

Energia vyrobená pomocou solárnych panelov je považovaná ako čistá a zelená energia. Solárne panely neprodukujú žiadne skleníkové plyny ako CO2. Chráňme našu planétu.

Energia, ktorá je dlhodobo dostupná

Aj keď je nutné vložiť do fotovoltaiky počiatočnú investíciu, slnečná energia je prírodná, bezplatná a dostupná dlhodobo. Fotovoltaika je tá správna voľba.

Ekonomická efektívnosť

Trvalo sa vyhnite rastúcim cenám elektriny a zvýšte cenu vašej nehnuteľnosti. Zakúpenú FVE využívate desaťročia a to vďaka vysokej spoľahlivosti a prakticky bez údržby.

Neviete sa rozhodnúť, ktorá fotovoltaická elektráreň, by bola pre Vás najvhodnejšia ?

Pošlite nám Vaše telefónne číslo a naši ochotní zamestnanci Vás budú kontaktovať.