O nás

Firma SOLAR SYSTEM SK s.r.o. sa skladá z nadšencov pre solárnu energiu, ktorých nadšenie pre energetickú samostatnosť pretrváva už od roku 2015. Ako z mála firiem poskytujúcich služby z oblasti solárnych systémov na Slovensku disponujeme kamennou predajňou a poradenským centrom v meste Nitra, kde svojim zákazníkom ochotne a s radosťou predvedieme ako solárny systém funguje, pretože ako u vzorného dodávateľa solárnych elektrární aj náš Showroom je energeticky sebestačný.

Priamy kontakt so zákazníkom je pre nás dôležitý, preto sa tešíme keď nás osobne navštívite a váš budúci zámer byť o krok bližšie k energetickej sebestačnosti prekonzultujeme a fotovoltaickú elektráreň zostavíme presne podľa vašich požiadaviek.

Kľúčovou vlastnosťou našej spoločnosti je montáž solárnej elektrárne na vašej nehnuteľnosti s najvyššou precíznosťou, tak ako by sme si ju montovali sami pre seba, pretože správne skonštruovaná fotovoltaika má roky spoľahlivo slúžiť bez nutnosti ďalších zásahov vlastníka či inštalatéra. Jednotlivé komponenty a najmodernejšie solárne panely, ktoré nájdete v našej ponuke solárnych systémov sú vyberané čo najdôslednejšie, aby zabezpečovali čo najvyšší výkon konkrétnej solárnej elektrárne bez nutnosti predimenzovania systému, čo by sa odzrkadlilo v jeho zbytočnom predražení.

Neustále prehlbovanie vedomostí v solárnej energetike nás posúva dopredu, čo nám umožňuje vytvárať nové nápady, tvoriť vlastné technológie, zlepšovať všetko to čo sa zlepšiť dá a rozširovať naše produktové portfólio o najvyspelejšie solárne technológie, tak aby ste v spolupráci s nami využívali nevyčerpateľnú energiu slnka naplno !

PREČO SI VYBRAŤ SPOLOČNOSŤ SOLAR SYSTEM SK s.r.o.

Montáž po celom Slovensku

Solárne elektrárne montujeme bez ohľadu na lokalitu. Ak si vyberiete našu fotovoltaickú elektráreň, obhliadka miesta montáže a doprava na miesto montáže je vždy ZDARMA.

Inovatívne riešenia za dostupné ceny

Solárne panely, montážne konštrukcie a meniče napätia vyberáme s ohľadom na najvyššie štandardy, tak aby Vám slúžili roky. Technologický vývoj zodpovedne sledujeme a aktualizujeme naše portfólio cien a produktov.

Sme Vám k dispozícii 24/7

Nami namontované solárne elektrárne neustále monitorujeme. Sledujeme každé hlásenie a staráme sa o chod elektrárne, tak aby ste ju mohli využívať bez starostí.