Tepelné čerpadlá od SOLAR SYSTEM


Možnosť využitia Tepelného čerpadla LG vzduch-voda aj s ústredným kúrením

Veľa zákazníkov trápi skutočnosť, že v ich nehnuteľnosti majú vykurovací systém prostredníctvom ústredného kúrenia – radiátory, kde zastávajú myšlienku, že bude pre nich tepelné čerpadlo neefektívne. Poteší Vás riešenie, kde tepelné čerpadlá od LG ponúkajú univerzálne riešenie s nastavením výstupnej teploty až do 65 ºC. Samozrejme nie je nutné takúto vysokú teplotu na vykurovanie ústredného kúrenia, postačuje nastavenie výstupnej teploty na 40ºC – 45ºC , kde náklady na vykurovanie s porovnaním vykurovania podlahového kúrenia v priemere stúpnu o 30%. Častou inštaláciou je aj kombinácia podlahového vykurovania v kombinácii s ústredným, čo montáž tepelného čerpadla umožňuje taktiež, prostredníctvom 2-Zónového zapojenia.


Prečo si vybrať na montáž tepelného čerpadla SOLAR SYSTEM ?

Ako aj fotovoltaické elektrárne tak aj tepelné čerpadlá ponúkajú rôzni zhotovitelia, ktorí sa ženú za desiatkami montáži bez ohľadu na prístup a starostlivosť o zákazníka a to s použitím doslova len „šrobováka, vidlicového kľúča a hasáku“. Naša firma okrem šikovných elektrikárov (čo je pri montáži tepelného čerpadla, dôležitá profesia), má aj certifikovaných chladiarov a kúrenárov s pestrou variabilitou technológii pre profesionálnu montáž tepelného čerpadla.

Sme certifikovaným zhotoviteľom a za kvalitu inštalácie ručíme menom !

Návrh tepelného čerpadla a cenová ponuka

Podľa špecifikácie vašej nehnuteľnosti a spoznania vašich potrieb na vykurovanie a ohrev TÚV, navrhneme variantu tepelného čerpadla spolu s cenovou ponukou. Po odsúhlasení cenovej ponuky nasleduje obhliadka.

Obhliadka miesta montáže

Veľmi dôležitý krok je samotná obhliadka, kedy prídeme na budúce miesto inštalácie a vy si tak môžete preveriť naše znalosti a odbornosť pri posudzovaní inštalácie. Ak nám po obhliadke cenovú ponuku ešte raz potvrdíte, považujeme vašu objednávku za záväznú.

Montáž tepelného čerpadla

Nasleduje kompletná montáž tepelného čerpadla. Kedy príde celý tým profesií a bude sa snažiť odviesť čo najlepšiu prácu podľa vašich predstáv.

Zaškolenie obsluhy

Nevyhnutnou súčasťou je aj zaškolenie obsluhy tepelného čerpadla , nastavenie aplikácie na ovládanie tepelného čerpadla cez Wi-Fi a vysvetlenie parametrov pre individuálnu kontrolu.

Podpora a pomoc aj po montáži

Našim zákazníkom sa snažíme byť k dispozícii vždy, keď to potrebujú. Aj keby ste po zaškolení obsluhy potrebovali s niečím pomôcť neváhajte sa na nás obrátiť. Z daného dôvodu inštalujeme len oblasti západného Slovenska, aby sme vedeli byť promptne prítomní keď je nutné.

Ako postupovať v prípade nezáväznej objednávky Tepelného čerpadla LG ?

Prosím pošlite nám základné parametre Vašej nehnuteľnosti ako:

  • Parameter 1
  • Parameter 2
  • Parameter 3

Ak máte tepelné čerpadlo vybraté, prípadne navrhnuté projektantom, stačí nám zaslať jeho konkrétny typ a výkon, kde pošleme podrobný rozpis v Cenovej ponuke.

Emailová adresa pre zaslanie dopytu: info@solarsystem.sk

Ak požadujete zodpovedať technické otázky prosíme o kontaktovanie technika na: +421 905 798 359