Montáže a naše služby

Montáže fotovoltaických elektrární na kľúč

Sme dynamická rozvíjajúca sa firma, ktorej ideou je pomôcť získať energiu z obnoviteľných zdrojov všade tam kde je to možné a vyhovujúce. Svoje pôsobenie v solárnej energetike sme oficiálne zahájili v roku 2015, kedy sme získali certifikované osvedčenie ako zhotovitelia solárnych systémov. Naše služby zahŕňajú návrh, predaj, montáž servis solárnych systémov.

Výber vhodnej použitej technológie v počiatočnej fáze budovania fotovoltaickej elektrárne je veľmi dôležitý, preto sa snažíme pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne a podľa jeho potrieb mu vytvoríme systém na mieru, tento proces nám výrazne zľahčuje naše nové poradenské centrum v meste Nitra, kde vás radi osobne privítame. Ako mladá firma, ktorú tvoria technologickí nadšenci sa snažíme predať svoje bohaté skúsenostinavrhovaní a realizácií solárnych systémov. Naším cieľom je navrhnúť solárny systém pre našich klientov, kde vieme zaručiť zákazníkom kratšiu návratnosť vstupných nákladov.

Náš rast neustále podporujeme a snažíme sa neustále vzdelávať, čoho dôkazom sú nadobudnuté certifikáty a osvedčenia. Zúčastňujeme sa väčšiny školení od našich dodávateľov za účelom zvyšovania odbornosti spojenou s obsluhou rôznych produktov a ich následné zhodnotenie za úmyslom najlepšieho výberu pre našich zákazníkov.

Montáž fotovoltaických elektrární

  • Fotovoltaika pre rodinné domy
  • Solárne systémy na chaty
  • Fotovoltaické elektrárne pre firmy
  • Ohrev vody fotovoltaikou
  • Školenia v ovládaní solárnych systémov
  • Záručný ale aj pozáručný servis

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421905632595 alebo emailom na info@solarsystem.sk