Fotovoltaické elektrárne

Fotovoltaika od certifikovanej firmy z programu Zelená domácnostiam II

Pripravili sme pre vás ponuku fotovoltaických elektrární s realizáciou „na kľúč“, kde si vyberiete tú najvhodnejšiu priamo podľa vašej potreby. S výberom tiež radi poradíme alebo nám popíšte vašu energetickú spotrebu v Dopytovom formulári a my vás už kontaktujeme.

Pri výbere fotovoltickej elektrárne bez batérie sa prebytky ukladajú do tzv. „Virtuálneho úložiska“ , teda do virtuálnej batérie. Toto riešenie je v súčasnosti považované ako za najekonomickejšie a poskytujú ho rôzny dodávatelia energie ako napr. ZSE, SPP, Magna Energia … Ak v budúcnosti plánujete zvýšiť spotrebu energie, netreba sa báť siahnuť po väčšom výkone fotovoltiky, prípadne ak kúrite plynom a disponuje vaša domácnosť klimatizáciou, prebytky sú ekonomicky výhodné na dokurovanie v prechodných obdobiach a v zimách, kedy teplota neklesne pod -3°C.

V prípade voľby batériového úložiska odporúčame siahnuť po nových batériách Huawei LUNA, ktoré garantujú maximálnu bezpečnosť a bezproblémovú prevádzku systému. Ak ste v lokalite, kde vás trápia výpadky prúdu, odporúčame systém GoodWe s celou zálohou domu.