Virtuálna Batéria pre Elektromobily: Kľúč K Revolúcii Na Kolesách

Virtuálna Batéria pre Elektromobily

Virtuálna Batéria pre Elektromobily: Kľúč K Revolúcii Na Kolesách

Virtuálna Batéria pre Elektromobily: Kľúč K Revolúcii Na Kolesách

Ahojte elektromobiloví nadšenci! Dnes vám predstavíme inovatívnu technológiu, ktorá zmení spôsob, akým vnímame a využívame elektrické autá – virtuálnu batériu pre elektromobil. Poďme sa spoločne ponoriť do sveta, kde elektromobily nie sú len vozidlami, ale skutočnými hráčmi v energetickom divadle!

Čo To Vlastne Je?

Virtuálna batéria nie je nič menšie než revolučný krok v energetike. Predstavte si váš dom nielen ako prostriedok na bývanie, ale aj ako pohyblivý sklad energie. Ako to funguje? Jednoducho povedané, fotovoltaika na vašej streche môže zhromažďovať nadbytočnú energiu do vašej virtuálnej batérie a neskôr si ju spotrebujete za cenu distribučných nákladov. No významom tohto článku je poukázať na fakt, že ak využívate virtuálnu batériu a vlastníte elektromobil, tak si stav virtuálnej batérie dokážete „pretankovať“ a to v pomere 1:1 !

Prečo Je To Také Výnimočné?

  • Optimalizácia Nákladov: Virtuálna batéria umožňuje efektívnejšie využívať prebytky, čím pomáha znížiť náklady spojené s energetikou pre elektromobilových nadšencov.
  • Rozloženie Zaťaženia Siete: Integrácia elektromobilov do siete pomáha vyrovnávať zaťaženie, čo znamená stabilnejšiu sieť a menej stresu pre nás všetkých.
  • Finančné Výhody: Majitelia elektromobilov môžu svoje prebytky vyčerpať v pomere 1:1 na príslušných nabíjacích staniciach.
  • Ekologická Odpoveď: Virtuálna batéria pomáha znížiť emisie a podporuje náš spoločný krok smerom k čistejšej budúcnosti.

Naša Vízia: Virtuálna Batéria a Fotovoltaika

Vo firme SOLARSYSTEM.sk sme sa zaviazali prinášať najnovšie a najlepšie energetické riešenia. Spájame virtuálnu batériu s fotovoltaickými panelmi, čím vytvárame silné spojenie výroby so skladovaním energie a tým čo najlepšie využitie prebytkov. Týmto spôsobom pomáhame našim zákazníkom nielen šetriť peniaze, ale aj kráčať vpred v ochrane životného prostredia. Nebojte sa teda zainvestovať hneď do 10 kWp fotovoltaickej elektrárne, elektromobilita čaká aj vás !

 

Neváhajte a zašlite dopytový formulár už dnes a využite štátnu dotáciu na fotovoltaiku z programu Zelená domácnostiam.